بیشترین جستجوهای انجام شده در گوگل

کلمات Wordle ، India vs England، Ukraine، Queen Elizabeth و Ind vs SA کلماتی هستند که کاربران گوگل بیشترین جستجو را در مورد آنها داشته‌اند.

Wordle بازی کلمات مبتنی بر وب است که از سال 2022 توسط شرکت نیویورک تایمز منتشر شده است. India vs England به تقابل تیم های ملی هند و انگلیس اشاره دارد. Ukraine نیز از دیگر کلماتی است که کاربران بیشترین جستجو را در مورد آن داشته‌اند، دلیل این امر جنگ اخیر این کشور است. Queen Elizabeth ملکه انگلیس که در سال 2022 از دنیا رفت از جمله کلماتی است که کاربران گوگل در مورد آن جستجوی زیادی انجام داده‌اند 

پنجمین جستجو کاربران گوگل Ind vs SA است که به تقابل هند و آفریقای جنوبی اشاره دارد. به دلیل اینکه کشور هند  یکی از پرجمعیت ترین کشور دنیا است به همین دلیل جستجوی کاربران آن جزء  بیشترین کلمات جستجو شده سال 2022 در گوگل است.

بیشترین اخبار جستجو شده توسط کاربران گوگل در سال 2022

اوکراین، مرگ الیزابت، نتایج انتخابات، اعداد پاوئربال و آبله میمونی خرهایی هستند که بیشتر توسط کاربران گوگل جستجو شده اند.

مهم‌ترین ورزشکاران از نگاه کاربران گوگل در سال 2022

نواک  جوکوویچ تنیس باز صربستانی، رافائل نادال تنیس باز اسپانیایی، سرینا  ویلیامز تنیسور آمریکایی، مانتی مالیتائو لوئیس تئو یک مدافع سابق فوتبال  آمریکایی و شان وایت ورزشکار سابق اسکیت‌بوردینگ و اسنوبوردینگ آمریکایی،  مهم ترین وزشکاران نگاه کاربران گوگل در سال 2022 است.

بهترین گیاهان آپارتمانی از نگاه کاربران گوگل

فیلودندرون، پوتوس، بامبو، ساق عروس و درخت اژدها بیش‌ترین گیاهان آپارتمانی جستجو شده کاربران گوگل در سال 2022 هستند.

مهم ترین مقاله سال 2022 بر اساس نمره آلتمتریکس

مقاله Sex differences in sequelae from COVID-19 infection and in long COVID syndrome: a review با 1064 بار اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی، مهم ترین مقاله بر اساس نمره آلتمتریکس در سال 2022 است. مقاله فوق به بررسی تفاوت های جنسی در عواقب ناشی از عفونت کووید 19 و اثرات طولانی مدت آن می‌پردازد. این مقاله بیش از 130 بار در شبکه اجتماعی توئیتر به اشتراک گذاشته شده است.